Telefon
WhatsApp

HASTA GÖRÜŞLERİ

Ülkem kemerci Can
Ülkem kemerci Can
Ülkem kemerci Can - Ev hanımı 25 Eylül 2020, 14:17

Hastane çok iyi doktorlar çok iyi çalışanlar çok iyi teşekkürler

Ahmet Yurga
Ahmet Yurga
Ahmet Yurga - Depo şefi 24 Eylül 2020, 13:59

Çevrede bulunan en hijyenik ve düzgün yerlerden birisi. Doktorlar ve diğer sağlık çalışanları ilgili alakalı ve işinin en iyisini yapmaya çalışan insanlar. Ben gayet memnun kaldım.

Emre Koç
Emre Koç
Emre Koç - Muhasebe Finans Sorumlusu 22 Eylül 2020, 11:40

İbni Sina Tıp Merkezi , her branşında başarılı hekimler ve asistanlar ile öncelik insan sağlığına verip, kaliteli ve personel olarak güler yüzlü hizmet veren nadir sağlık kurumlarından olduğu için öncelikle doktorlarla, asistanlara ve diğer hizmet personellerine teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Ayrıca belirtmem gerekirse diş bölümündeki doktorlar ne kadar kaliteli, profesyonel ve işlerini titizlikle, güler yüzle yaptıkları ve göstermiş oldukları ilgili alaka için öncelikle Deha beye ve asistanı Elif hanıma teşekkür ederim. sağlıklı günler dilerim...

Aysenur çalışkan
Aysenur çalışkan
Aysenur çalışkan - 22 Eylül 2020, 09:43

Hijyene fazlasıyla dikkat ediliyor özellkle şu süreçte bunun önemi büyük. Güler yüzlü ve ilgili ekiplerine, özellikle sinem hemşireye teşekkürler herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ????????

Koray ülkü
Koray ülkü
Koray ülkü - Gemi adamı 22 Eylül 2020, 01:46

Güleryüz’le ekipleriyle hijyenik ve samimi bir ortamla hastalarına hizmet veriyorlar.kesinlikle tavsiye ederim

Mahmut Eren Bıçak
Mahmut Eren Bıçak
Mahmut Eren Bıçak - Öğrenci 16 Eylül 2020, 11:06

İyi bir hastane memnun kaldık.

Elvan Çavuşoğlu
Elvan Çavuşoğlu
Elvan Çavuşoğlu - Muhasebe 16 Eylül 2020, 10:50

Kurumunuzdan aldığımız hizmetlerin hepsinden çok memnun kaldım. Özellikle Diyetisyen Ezgi hanıma hem kendim geldim hemde bir çok tanıdığımı yönlendirdim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Samet Karaağaç
Samet Karaağaç
Samet Karaağaç - Bankacı 15 Eylül 2020, 19:56

Bu akşam kolu kırılan yakınımı ibni sinaya getirdim, yardımları ve ilgisinden dolayı tüm acil ekibine ve nöbetçi radyoloji teknisyenine çok teşekkür ederim.

Şevket Bektaş
Şevket Bektaş
Şevket Bektaş - Öğretmen 15 Eylül 2020, 19:56

Maltepe bölgesinin en iyi sağlık kuruluşu İbni Sina diyebilirim. Güleryüzlü, profesyonel sağlık ekibi sayesinde kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. İyiki varsınız.

Töre Can Celel
Töre Can Celel
Töre Can Celel - Turizm 15 Eylül 2020, 19:48

Zümrütevlerde oturuyorum, her hastalandığımda kendimi İbni Sina’da buluyorum. Hastane fobimi İbni Sina’da aştım. Güleryüzlü personelininize ve alanında çok başarılı sağlık ekibinize teşekkür ederim.

selma küpeli
selma küpeli
selma küpeli - öğretmen 15 Eylül 2020, 15:52

diyetisyeninizden çok memnun kaldım işini en layıkıyla yapan profesyonel bir ekibiniz var çok teşekkürler

Hüseyin Serdar KAYA
Hüseyin Serdar KAYA
Hüseyin Serdar KAYA - Güvenlik Uzmanı 15 Eylül 2020, 15:47

Her zama güler yüzlü, nazik ve ilgili personelleriniz ile sağlık sorunlarımızı anında müdahaleleri ile çözen değerli hekim kadronuz ile vermiş olduğunuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim

Erengul yalcin
Erengul yalcin
Erengul yalcin - 15 Eylül 2020, 15:46

Labaraturiniz mehtap hanim cok cok ilgiliydi cok memnun kaldim cok teşekkür ederim

Serpil Yemyeşil
Serpil Yemyeşil
Serpil Yemyeşil - Ev Hanımı 15 Eylül 2020, 15:31

Her derdime deva oldunuz, her uğradığımda çok memnun ayrıldım. Özellikle enjeksiyon için geldiğimde Başhemşire hanımın ilgisi güler yüzünden ötürü çok teşekkür ederim.

Hakan Öztürk
Hakan Öztürk
Hakan Öztürk - Sigortacı 15 Eylül 2020, 15:29

Tansiyon sorumlarım için geldiğim kurumunuzdan her zaman çok memnun ayrıldım. Hemşirelerin ve Bilgin beyin ilgisinden ziyadesiyle memnun kaldım

Tolga Bal
Tolga Bal
Tolga Bal - Antrenör 15 Eylül 2020, 08:15

Personeli muazzam ilgili , yıllardır memnunum

nurgul Yaman
nurgul Yaman
nurgul Yaman - moda tadarim 14 Eylül 2020, 21:42

harika bir hastene ilgi alaka guler yuz cok onemli a zeye ilgi cok guzel herkese tavsiye ediyorumm

Mehtap Umdu
Mehtap Umdu
Mehtap Umdu - Ev Hanımı 11 Eylül 2020, 17:11

İki çocuğum var evime yakın olduğu için tercih ediyorum ama ondanda önemli olan çocuk dk Cezmi bey vazgeçemem çocuklarımın ikiside elinde büyüdü tabi Deha beyde var ailemizin diş dk kısaca ibni sina Çalışanları Güler güzlü ve ilgili çalışanlar hepsine çok çok teşekkür ederim

Hilmi TURAN
Hilmi TURAN
Hilmi TURAN - Memur 11 Eylül 2020, 16:19

Hastaneye girdiğim anda kapıda ilgi ile karşılanıyorsunuz Doktor kadrosu da çok tecrübeli Çocuk Doktoru Cezmi Bey’e de teşekkür ederim 2 çocuğumu da doğduklarından beri başka bir çocuk doktoru arama gereği duymadan muayeneye kendisine gidiyorum İç Hastalıkları Uzmanı Müseyip Bey’e Diş hekimleri Deha ve Bülent Beylere de ayrıca teşekkür ederim İyi ki varsınız

Barbaros Ali Eren
Barbaros Ali Eren
Barbaros Ali Eren - Mağaza yöneticisi 11 Eylül 2020, 15:33

Pediatri Cezmi Tuncer Ve Hemşiresi Sevda Orala ilgilerinden ve Güler yüzlü oldukları için çok teşekkür ederim.Yaklaşık buraya gelmeden 3 hastane dolaştırdım yeğenimi en son Cezmi hocamıza getirdim ve hemen sonuç aldım çok ama çok teşekkür ederim iyi çalışmalar????

Sevil solak
Sevil solak
Sevil solak - Muhasebe 11 Eylül 2020, 15:12

Genel anlamda iyi bir tip merkezi guleryuzlu personel doktorlar guven verici 3 kere gittim ve memnun kaldim

Serkan çığır
Serkan çığır
Serkan çığır - Finans 11 Eylül 2020, 13:04

Dt. Deha bayrak a çok teşekkür ederim. Güler yüzü ilgisi ve alakası çok iyi bi doktor kontrollermiz boyunca çok güzel ilerlemeler kaydettik.

Hakan KARAKUŞ
Hakan KARAKUŞ
Hakan KARAKUŞ - Avukat 11 Eylül 2020, 11:57

Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet vermelerinin getirdiği tecrübe hemen her konuda hissediliyor. Öncelikli olarak bir hastanın beklentisi olan hastanenin temizliliği, hastalara karşı güler yüzlü olunması, ilgi-alaka ve alanında uzman bir kadrodan oluşması İbni Sina Tıp Merkezini tercih etmemde en büyük etken. Koronavirüs salgın hastalığının yaşandığı bu süreçte değerlerini daha da iyi anladığımız bütün İbni Sina Tıp Merkezi çalışanlarına selamları gönderiyorum.

Dilek ÇAKIR
Dilek ÇAKIR
Dilek ÇAKIR - Ev Hanımı 11 Eylül 2020, 10:38

Psikolog Miray POLAT hanımefendiye şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Seçtiği meslek ile karakterinin son derece uyumlu olduğunu gördüm. Bilgisine sevgi ve çalışkanlığını ekleyerek sürdürdüğü mesleğini, gayet başarılı yürütmektedir.

Serap Sağlık
Serap Sağlık
Serap Sağlık - Öğretmen 04 Eylül 2020, 17:15

İbni Sina birçok branşında beğendim bir Tıp merkezidir.Hele şirin mi şirin alanında çok ilgili ve bilgili değerli diyetisyenim Ezgi Taş benim için hayatımda çok değerli biridir .2020 Mart başından bu yana kendisinin danışanıyım ve gerçekten beni çok doğru yönlendirmelerle kişiliğime uygun sıkmadan zorlamadan ancak ne yaptığını tam bilerek ve motive ederek verdiği diyet listeleri ile 13 kilo verdim. Onun sayesinde metabolizma yaşım daha iyi artık.Dyetisyenim Ezgi Hanım gerçekten danışanı ile çok alakalı ve ne yapılması gerektiğini iyi bilen bir diyetisyendir. Kendisinden ilerleyen yaşlarımda da zaman zaman danışmanlık hizmeti almak isterim. Kazandığım sağlıklı beslenme alışkanlığım diyetisyenim Ezgi taş sayesinde oluştu. Kendisine çok teşekkür ederim beslenme ve obezite konusunda sıkıntıları olan herkese değerli diyetisyenim Ezgi Taş ile karşılaşma şansı diliyorum.İbni Sina Tıp Merkezine de beni Ezgi hanımla karşılaşma şansı verdiği için teşekkür ediyorum.

Emre Koç
Emre Koç
Emre Koç - Muhasebe 01 Eylül 2020, 01:40

Benim için diş çok önemlidir ki o dönemde memnun olduğum iyi bir dişçim mevcuttu. Samimi olmam gerekirse eğer memnun kalmasaydım önceki dişçime devam ederdim. Gerçekten işinin sorumluluğunu fazlasıyla taşıyan mükemmel bir doktor. O dişçi koltuğuna güvenle oturuyorsunuz çünkü kendi dişine gösterdiği özeni gösteriyor. Çok donanımlı , çok da yetenekli aynı zamanda. Tabi memnun kalınca çevrenize de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorsunuz. Annem, kızkardeşim, kuzenlerim, komşularım… Hepsi de çok memnun. Yoğun bir tempoya rağmen göstermiş olduğunuz hassasiyet ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim Deha bey . Asistanı Elif hanım'a da ilgisi,güler yüzü ve işini en iyi şekilde yaptığı için ayrıca teşekkür ederim. Saygılar..

Gökhan Yurdakul
Gökhan Yurdakul
Gökhan Yurdakul - Kategori Uzmanı 31 Ağustos 2020, 13:08

Sizlere her geldiğimde ilk girdiğim andan itibaren sıcak ve samimi bir şekilde karşılanmak, hızlı işlem yapılması, tecrübeli ve ilgili doktor ve hemşireler ile karşılaşmak kendimi özel ve güvende hissettiriyor. Emekleriniz ve güzel hizmetleriniz için tüm çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Filiz Kaçar
Filiz Kaçar
Filiz Kaçar - Halkla İlişkiler 31 Ağustos 2020, 11:17

Genel olarak hasta ve hasta yakınlarına güzel davranılan ve ciddi bir ortamda çalışılan bir kurum. Yakın zamanlarda uğramış olduğum hastanede Hemşire Sevda Hanımın çalışma verimliliği ve ilgiisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rahatsızlığımla ilgilenmesi, güler yüzü ve ilgili doktorlara yönlendirmesi açısından çok memnun kaldım kendisinden. Geleceğin en başarılı hemşirelerinden birisi. Bilgisi ve güler yüzü ile tüm takdirleri topluyor.

Huseyin yazici
Huseyin yazici
Huseyin yazici - 31 Ağustos 2020, 11:07

Calışanların ve hekimlerin,dallarındaki hakimiyeti,tecrübeleri ve samimi hoşgörülü yaklaşımlarıni çok begeniyorum.su ana kadarda bunun aksi bir durumla karşılaşmadım proaktif yaklaşımları içinde ayrıca teşekkür ediyorum .basarilarinizin devamini dilerim.

Esma keleş
Esma keleş
Esma keleş - Ev hanımı 31 Ağustos 2020, 00:42

Sevgili İbni sina hastanesi öncelikle hastaneye gitmeyi tahlil olmayı çalışan güzel insanlarınız sayesinde başardım panik atak hastasın doktor dan çok korkarım ama hastaneniz evim gibi tek bile gelebiliyorum bu benim için çoooook büyük başarı iyi ki varsınız her konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sevda hasta kabulünde ( hemşire yeter❤️ ayşe) diş hekimi: Bülent bey cerrahınız :Faruk bey sayın: hakko adını bir türlü ezberleyemedim işiniz rast gitsin Allah yolunuzu açık helalinden bol kazançlar nasip etsin

Oya Taşkıran
Oya Taşkıran
Oya Taşkıran - Manikürist 30 Ağustos 2020, 22:08

Kurumunuzdan çok memnunum özellikle Dr Deha , Dr Bilgin bey ve başhekiminiz Müseyip bey,i tek geçiyorum.Ayrica sicak kanli guler yüzlu personelinize ayrica tesekkur ederim rabbim eksikliginizi göstermesin.

Ekrem gulsuyu
Ekrem gulsuyu
Ekrem gulsuyu - Makina teknik 30 Ağustos 2020, 21:42

Herzaman kapılarını caldigimiz iyi bir hastane Güler yüzlü temiz çalışanlar herzaman ilgili

Ebru gulsuyu
Ebru gulsuyu
Ebru gulsuyu - Ev hanimi 30 Ağustos 2020, 21:40

Yıllardır guvendigimiz bir polikilinik ilgili Güler yüzlü ve dinamik bir ekip

Volkan Yenin
Volkan Yenin
Volkan Yenin - Lojistik operasyon yöneticisi 28 Ağustos 2020, 14:25

Kurumdan almış olduğum hizmetten çok memnunum. Güleryüzlü bir ekip.

Zeynep Yenin
Zeynep Yenin
Zeynep Yenin - Ev hanımı 28 Ağustos 2020, 14:20

Çok iyi bir tıp merkezi. Kurumdan almış olduğum hizmetten çok memnunum. 2 yaşındaki Oğlumu Cezmi beye götürüyorum çok ilgili. Diş bölümünde de benimle Deha bey ve Fatma hanım ilgileniyor çok güler yüzlü ve ilgililer.

TÜRKAN ŞENTÜRK
TÜRKAN ŞENTÜRK
TÜRKAN ŞENTÜRK - EV HANIMI 19 Ağustos 2020, 13:41

Çok iyi bir tıp merkezi .Yıllardır ailecek müşterisiyiz ve hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadık.İyi ve güler yüzlü bir hizmet ...

Sinan doğan
Sinan doğan
Sinan doğan - Operatör 19 Ağustos 2020, 08:13

Sağlık raporu almaya geldim asiye hanim ve ergin bey çok ilgilendiler kisa sürede islemleri hallettiler hastanenin ilgi ve alakasına teşekkür ederim.

Işıl Karagöl
Işıl Karagöl
Işıl Karagöl - Sigorta Operasyon Sorumlusu 19 Ağustos 2020, 08:13

İbni Sina bu bölgede gidilebilecek en iyi ilgilenen ve en iyi hizmete sahip hastane. Her türlü muayene ve tahlil işlemlerimi yıllardır buradan yaptırırım,her zaman da çok memnun kaldım. Doktorların ve hemşirelerin özel ilgisi kendinizi güvende hissettiren bir ortam. Tüm yakınlarıma tavsiye ettiğim kaliteli bir hastanesiniz, teşekkür ederim

Batuhan Karagol
Batuhan Karagol
Batuhan Karagol - Proje yoneticisi 19 Ağustos 2020, 08:03

Hem güler yüzlü hizmeti hemde uzman hekim ve personel kadrosuyla ne vakit gitsem memnun kaldım. Çok teşekkürler.

Ömer Faruk Bulut
Ömer Faruk Bulut
Ömer Faruk Bulut - Emekli 18 Ağustos 2020, 17:08

Kurumunuza her geldiğimde çalışanların ilgisi ve güler yüzü, doktorlarımızın, yaşadığım rahatsızlıklardaki tedavi yöntemleri ve olumlu sonuçları için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız İbni Sina Ailesi.

Mustafa Kara
Mustafa Kara
Mustafa Kara - Bankacı 17 Ağustos 2020, 18:10

Kurumunuzda görmüş olduğumuz ilgiden oldukça memnun kaldık. Radyoloji biriminin hassas yaklaşımı ve ilgisi oldukça mutlu etti bizi. Kendini evinde hissetmek denilen şey tam olarak buydu. Çok teşekkürler.

Hulya BÜYÜKSOY
Hulya BÜYÜKSOY
Hulya BÜYÜKSOY - Ev hanımı 17 Ağustos 2020, 14:49

Calisanlarin ve doktorların özveriyle çalışması güler yüzlü karşılaşmasıyla dezenfekte bir ortamda rahatlıkla gidilebilecek bir hastane olması ve bulunduğumuz muhitte böyle bir hastane olması şans olarak görüyorum.

Ece Sena Gökcegözoglu
Ece Sena Gökcegözoglu
Ece Sena Gökcegözoglu - Ögrenci 17 Ağustos 2020, 14:43

Diş tedavisinden hep korkmusumdur ama buradaki dış doktorları sayesinde bu korkumu yendim.Ortodonti tedavimi de burada yaptım ve çok memnunum.Herkes nerede yaptırdığımı soruyor.Tesekkurler

Sema Gökcegözoglu
Sema Gökcegözoglu
Sema Gökcegözoglu - Öğretmen 17 Ağustos 2020, 14:41

Yıllardır doktorlarının bilgisine ve deneyimine güvenerek gönül rahatlığıyla ailecek gittiğimiz bir kurum.Kapıdan girer girmez aile sıcaklığıyla karşılanıyoruz.Sıcak, samimi ve guleryüzlü bir ekibiniz var.Her şey için teşekkürler.

Esen Kara
Esen Kara
Esen Kara - Yönetici 17 Ağustos 2020, 13:45

Kurumunuz çalışanlarına sizlerin nezdinde teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Hassas yaklaşımları, aile bireyi gibi ilgili davranışları, güler yüzleri için sonsuz teşekkürler. Radyoloji biriminde gösterilen naif ve hoş görülü davranış görülmeye değerdi. Teşekkürler.

Zeynep Dağ
Zeynep Dağ
Zeynep Dağ - Satın alma 17 Ağustos 2020, 13:00

Merhabalar Hastenenizin birçok bölümünden hizmet almış biri olarak söyleyebileceğim çok şey var tabiki de. Gerçekten gerek doktorlarınızın ilgi alaka ve tecrübeleri gerekse tüm personelin yardımseverliği güler yüzlü olması özellikle de çok titiz ve özenli temizlik yapılması insanı çok mutlu etmekte bu nedenle dirki İbni Sina ailemizin hastanesi oldu. TEŞEKKÜRLER İBNİ SİNA TIP MERKEZİ KÜÇÜKYALI

Eray ÖMÜR
Eray ÖMÜR
Eray ÖMÜR - Yönetici 17 Ağustos 2020, 10:54

Hastane konum olarak çok merkezi ilk defa gitmeme rağmen hijyen ve temizlik olarak üst seviyede girişteki sizi karşılayan guleryuzlu çalışanlar ve ilgileri harika doktorlar hastasıyla çok ilgili kendilerine böyle bir hizmet sundukları için teşekkür ediyorum.

Halil Hitay
Halil Hitay
Halil Hitay - 17 Ağustos 2020, 10:47

Kurumunuzun vermiş olduğu hizmet süper tüm personel güler yüzlü ve samimi başarılarının devamını dilerim İbni-sina ailesine teşekürler

Engin Dağ
Engin Dağ
Engin Dağ - Lojistik 17 Ağustos 2020, 10:36

Kurumunuzdan almış olduğum kalite,hizmet,uygun fiyat ve güler yüz için teşekkür ederim iyiki varsınız????

Hilal Yazici
Hilal Yazici
Hilal Yazici - Laborant 16 Ağustos 2020, 21:52

Ibnisina wellness kilo vermede seans alan kızım Azra şen 2 seanstan sonra çok olumlu sonuçlar aldı terapistimiz olan Aslı hanıma ilgisinden ve enerjisinden dolayı çok teşekkür ederiz

Müslüm girgin
Müslüm girgin
Müslüm girgin - Muhasebe 15 Ağustos 2020, 11:12

Kurumunuzdan almış olduğum kalite hizmet ve güler yüz için teşekkür ederim , hep böyle ilerlemesi dileğiyle..

Büşra Bıçar
Büşra Bıçar
Büşra Bıçar - Mimar 14 Ağustos 2020, 22:48

Daha ilk girişte güler yüzlü bir şekilde kibar ve güzel yüzlü hanımefendiler sizi karşılıyor. Sevda Bal hanım özellikle çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler

Ebru haçat
Ebru haçat
Ebru haçat - Öğrenci 14 Ağustos 2020, 22:25

Özel tıp merkezlerine mukayese ettiğimde para tuzağı olmayan, gerçekten sadece sağlınızla ilgilenen hekimlerin ve sağlık ekibinin çalıştığı nadir bir kurum . Tebrik ediyorum ????????????

Yonca demirkaya
Yonca demirkaya
Yonca demirkaya - Dis ticaret 14 Ağustos 2020, 20:57

Laboratuvardaki mehtap hanim oldukca ilgili ve guler yuzlu ilgi ve alakasindan cok memnun kaldim

Evren tutalay
Evren tutalay
Evren tutalay - 14 Ağustos 2020, 20:17

Bir çok kez çok hasta hissettiğim zamanlarda kapılarını çalmışlığım vardır ilgi ve alaka beni her zaman memnun etmiştir sağlıklı günler dilerim.

Mehmet Erdemir
Mehmet Erdemir
Mehmet Erdemir - Elektronik 14 Ağustos 2020, 19:40

İbn-i Sina olarak tüm personel güler yüzlü, ilgili ve yardım severler. Keza doktorlarımız da ayni şekilde ilgili ve güler yüzlüler. Umarız bu çizgiden sapılmaz. Herşey için teşekkürler.

Gülengül Yalçın
Gülengül Yalçın
Gülengül Yalçın - Ev hanımı 14 Ağustos 2020, 19:35

Herşeyden çok memnun kaldım. Çok güzel.

Selda Erdemir
Selda Erdemir
Selda Erdemir - Ev hanımı 14 Ağustos 2020, 19:34

Doktorlarinızdan hizmetlilerinize kadar herzaman güler yüz ve ilgiyle karşılandım tüm hizmet birimlerinizden çok memnun kaldım tüm ilgi ve alâkanız için çok teşekkür ederim...

Bilgen urgancı Dur
Bilgen urgancı Dur
Bilgen urgancı Dur - Eczacı 14 Ağustos 2020, 18:34

Temizliği güler yüzleri ilgileri Bilgin bey ailemizin doktoru her zaman ilgisi hangi hastamız gitse bize teşekkürle dönüyor tabi bizlerde kendisine minnettarız en ufak bir rahatsızlığımızda bizlere çözüm sonuçlu evimize huzurla dönüyoruz.Gülşah Türkmen güler yüzü pozitif davranışları ve yardımlarıniçin sende bizim ailemizdensin iyiki ibni sina diyorum çünkü hastayken bile güler yüzünüzle bizleri iyileştiriyorsunuz.Yeter hemşire senide unutmadım emeklerin ilgin sende bir tanesin.

Talha Burak Solak
Talha Burak Solak
Talha Burak Solak - Radyoloji Teknikeri 14 Ağustos 2020, 18:24

Her rahatsızlandığımda İbni Sina’ya geliyorum tüm acil ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim, hepsi alanında çok başarılı ve güleryüzlü. İyiki varsınız.

Umut sezgin
Umut sezgin
Umut sezgin - Aktör 14 Ağustos 2020, 17:47

İlk açıldığından buyana bütün doktor ve çalışanlarının ilgisi gerçekten bizleri evimizde hissettirdi. Başta müshayip hoca bilgin hoca sevda ablamıza ve bütün çalışanlara çok teşekkür ederim.

Halil İbrahim Kars
Halil İbrahim Kars
Halil İbrahim Kars - Emekli 14 Ağustos 2020, 17:46

Hep Güleryüzlü karşılanıyoruz, İbn-i SinaHastanesine bizim hastaneniz diyoruz. Allah sizlerden razı olsun.

Hatice
Hatice
Hatice - Öğretmen 14 Ağustos 2020, 17:42

İlginiz ve çalışanlarınız dan çok memnun kaldım. Çalışanlarınızın güler yüzü bizleri çok memnun etti, sağlığımızın ve insanlara karşı öz güvenimizin güvende olduğu bir tıp merkezi herşey için teşekkürler ????????

Fevziye õzselçuk
Fevziye õzselçuk
Fevziye õzselçuk - Hemsire 14 Ağustos 2020, 17:31

Çocuk doktoru cezmi bey ve dahiliye doktoru müseyyip beye buradan birkez daha teşekkür ediyorum. Ïşini canı gönülden yapan güler yüzlü tüm hastane ekibine minnettarız aldığınız para helal olsun

Gulay Ozdogan
Gulay Ozdogan
Gulay Ozdogan - Yonetici asistani-sekreter 14 Ağustos 2020, 17:28

Klinik girisinizde baslayan güler yüzlu karsilama, hastane icindeki tum islemler boyunca suren icten samimi davranislarinizla kendimizi guvenli ellere emanet ettigimiz hissini veren Ibni Sina doktor ve calisanlarina sonsuz tesekkurler...

Kubra ökten
Kubra ökten
Kubra ökten - Psikolog 14 Ağustos 2020, 17:21

Doktorlar ve asistanlari çok ilgili ve guleryuzlu..Çocuk doktoru Cezmi beyde ilgili ve aileyi iyi bilgilendiren bir doktor..

İremnur Yazıcı
İremnur Yazıcı
İremnur Yazıcı - öğrenci 14 Ağustos 2020, 17:21

tum saglik personellerine hizmetleri ve guler yuzleri icin tesekkur ederim

Enes Yazıcı
Enes Yazıcı
Enes Yazıcı - Öğrenci 14 Ağustos 2020, 17:14

Personel ve doktorlar çok yardımcı ve güler yüzlü

Ilhan baykan
Ilhan baykan
Ilhan baykan - 14 Ağustos 2020, 17:04

Yıllardır güvenerek hizmetlerinden yararlandığımız sağlık kuruluşu... Bilhassa dahiliye doktoru başhekim Museyip bey sıkıntılarımıza tam isabet teşhisleri ile müdahale etmekte. Idari işler de Suat bey ve Semra hanimlara da güleryüzlü ve sevecen tavirlari ile bizlerin güvenini kazanmis ve takdirini toplamışlardir. Bu disiplin, ve karşılıklı güvenin daim olmasi dileği ile...

Velican ACUN
Velican ACUN
Velican ACUN - Teknisyen 14 Ağustos 2020, 17:04

Kapıdan baslayan güler yüzlu ilgili hasta kabul arkadaslardan tutun Doctorlarimizin icden samimi davaranıs aciklayıcı olmaları insani davranısları sonunuca ulastiran cozumler tedavilerini sonuc getiren hastane hastane dolasmakdan vazgectigimiz hastanenin adı ibnisina olmusdur tesekürler iyiki varsınız tesekürler tüm saglık personeline ????????

Deniz zengin
Deniz zengin
Deniz zengin - Satış 14 Ağustos 2020, 17:01

Merhaba tıp merkezinizin çalışanlarının ilgi ve alakası hastaya karsı davranısından çok memnun kaldım.tüm çalışanların güler yuzlu ve ilgisini için çok teşekkür ederim

Burak ergar
Burak ergar
Burak ergar - Elektronik teknisyeni 14 Ağustos 2020, 17:00

Uzun zamandır hastaneye dış tedavim olsun tahlil olsun sürekli gelirim. Gerek çalışanlar gerekse hastane yönetimi olsun hem kibar hemde işlerini severek yapıyorlar

Aytekin Ötük
Aytekin Ötük
Aytekin Ötük - Designer 14 Ağustos 2020, 17:00

Hastalara gösterdiğiniz ilgi ve alakanız için teşekkür ederim .

Hatice baykan
Hatice baykan
Hatice baykan - Ev Hanımı 14 Ağustos 2020, 16:58

Guleryuzlu karsilamalariyla herkese kendini ayricalikli hissettiren, kaliteli hizmet anlayışınız icin değerli doktorlariniza ve tüm calisanlariniza teşekkürler

Semiha kocabey
Semiha kocabey
Semiha kocabey - Öğretmen 14 Ağustos 2020, 16:53

Güzel hizmet veren bir hastane. Gayet memnun kaldık

baran mustafa
baran mustafa
baran mustafa - öğrenci 14 Ağustos 2020, 16:52

herşey için teşekkür ediyorum sizlere

ismail metin
ismail metin
ismail metin - genel müdür 14 Ağustos 2020, 16:51

hasta yakını olarak yazmak istedim teşekkürler herşey için

Gülay Yıldız
Gülay Yıldız
Gülay Yıldız - Danisman 14 Ağustos 2020, 16:50

Çok güvenerek gittiğim bir hastane ve her seferinde güler yüzle karşılayan ekibine ve tum doktorlarimiza tesekkur ediyorum

nergiz metin
nergiz metin
nergiz metin - ev hanımı 14 Ağustos 2020, 16:49

ilğili alakalı profesyonel personeleri var çok memnun kaldım çok teşekkür ederim

Fevziye baykan
Fevziye baykan
Fevziye baykan - Hemsire 14 Ağustos 2020, 15:18

Çocuk doktoru cezmi bey ve dahiliye doktoru müseyyip beye buradan birkez daha teşekkür ediyorum.Gūler yüzlü bilgi sahibi böyle doktorları bulmak çok zor.

Busra Baskan
Busra Baskan
Busra Baskan - Sigorta 14 Ağustos 2020, 15:07

Kaliteli hizmet veren bir kurum. Banko calisanlari cok ilgili ve guleryuzluler. Tesekkur ederim.

Kayhan
Kayhan
Kayhan - emlak 14 Ağustos 2020, 15:03

Hastanedeki tüm çalışan arkadaşların ilgi alakaları için çok teşekkürler ????????????

Ebru Ülgen
Ebru Ülgen
Ebru Ülgen - Yönetici 14 Ağustos 2020, 14:58

Banko sorumlusu Kübra Hanım’a her ziyaretimde göstermiş olduğu güleryüz ve nezaketi için kurumunuza teşekkür ederim.

Hacer Kılıç
Hacer Kılıç
Hacer Kılıç - Ev Hanımı 14 Ağustos 2020, 14:56

İbni Sina Tıp Merkezinizi genel anlamda Çocuk Bölümü ve Dahiliye Bölümü için tercih etmekteyim. İlgili bölümlerin doktorları Müseyip Bey ve Cezmi Bey'e geldiğim her dönemde alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Diğer tüm çalışanların güleryüzü ve samimiyeti için de ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Serkan Şimşek
Serkan Şimşek
Serkan Şimşek - 14 Temmuz 2020, 15:28

Banko personeli Ebru Hanım ve tedavi sürecimi sorunsuz güleryüzüyle gerçekleştiren Sevda Oral Hemşireye teşekkür ediyorum.

Mete Sarpkaya
Mete Sarpkaya
Mete Sarpkaya - Gazi 06 Nisan 2020, 21:52

Sayın Sevda Oral hemşireye yakın ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ederim

Aluschka Jung
Aluschka Jung
Aluschka Jung - 01 Mart 2020, 14:41

Göz hastalıkları uzmanı Dr. Zerrin Gökşin'e titiz ve ihtimamlı göz muayenesi için çok teşekkür ederim.

H.L
H.L
H.L - Emekli 01 Şubat 2020, 18:59

Hemoroid dolaylı apse; çektiğim sıkıntıyı ben bilirim ALLAH CC. kimseye dert verip derman aratmasın. Mehmet hocamla yolum İbni Sina küçükyalı İstanbulda kesişti henüz muayene aşamasında günlerce yaşadığım o dehşet sıkıntımı giderdi. Muayenehnaesinden henüz çıkmadan sıkıntım bitmişti şu anda ilaçlarımı kullanıyorum en ufak bir ağrı yada şikayetim kalmadı. İnşallah ilaçlarım bitince kendine has olan ameliyat yöntemiyle hemoroid ameliyatımıda olacağım. Bu gün kontrole gittiğimde kendisinede hemşire hanımada şu cümleyi sarfettim.ALLAH sizi hayırla mükafatlandırsın. Güleryüzlü daha tanıştığınız ilk anda sizin sakin hissetmenizi sağlayan çok güzel bir insan. Saygılar Mehmet hocam insansınız,adam gibi adamsınız.

Ahmet Ömer ÇORABATIR
Ahmet Ömer ÇORABATIR
Ahmet Ömer ÇORABATIR - SERBEST 10 Ocak 2020, 18:32

Mehmet Hocam bana ameliyat olmam gerektiğini söylediğinde çok korkmuştum. Ama bana korkulacak bir şey olmadığını gösterdi. Acısız kolay bir operasyon geçirdim. Sonrasında da sıkıntı yaşamadım. Kendisi benimle çok yakından ilgilendi. Özellikle hastaları ile iyi bir iletişimi var. Hemoroit sıkıntısı olanlar acı yaşamak istemiyorsa kendisine başvursun.Teşekkür ederim.

Selda Erdemir
Selda Erdemir
Selda Erdemir - Ev Hanımı 28 Aralık 2019, 01:09

Hastanenizde almış olduğum hizmet de, doktorunuz Sn. Müseyip Hakko'nun ilgi alaka ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Hastanenizde bulunduğum süre içinde müşteri ilişkilerinden Sayın Zekiye Çoruh Hanım'a ayrıca teşekkür ederim. Hastaya kendini iyi hissettirmeyi çok iyi biliyor.

Nezahat Özşen
Nezahat Özşen
Nezahat Özşen - Ev hanımı 26 Aralık 2019, 22:00

Torunum ateşlendiginde getirdim. Herkes işini profesyonel bir anlayışla yapıyor. Özellikle Zekiye Hanıma ilgi ve alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Burcu Duran
Burcu Duran
Burcu Duran - Ev Hanımı 26 Aralık 2019, 19:03

Mükemmel bir ekip ancak birbirinden ilham alan yöneticiler ve çalışanlardan oluşur. Bizlere karşı olan ilgi alaka ve sağlık hizmeti için teşekkürler İbni Sina, teşekkürler Zekiye Çoruh.

Kerem
Kerem
Kerem - İşçi 26 Aralık 2019, 18:56

Personeller gerçekten profesyonel ilgi alaka çok çok iyi zekiye hn a özellikle teşekkürler.

Cansu Kaymak
Cansu Kaymak
Cansu Kaymak - Muhasebe 26 Aralık 2019, 13:43

Memnun kaldığım bir hastane özellikle çalışanlarının yardımseverliliği ve zekiye hanımın güler yüzlülüğü karşısında iyi olmamak elde değil

Duygu Ergar
Duygu Ergar
Duygu Ergar - Muhasebe 26 Aralık 2019, 13:38

Zekiye hanımın güler yüzlü davranışı ve her konuda yardımcı oluşundan cok memnun kaldık. Teşekkürler..

Hasta / Danışan Görüşü Bildir


Yukarı Çık