Telefon
WhatsApp

BİZ KİMİZ?

shape
BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

İbni  Sina Tıp Merkezi,  uzman doktorları, seçkin değişmeyen istikrarlı kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  ile etik ilkeler ışığında, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlık sektöründe 20 yıldır güvenin, ilginin ve gelişimin adresidir.20 yıllık parlak bir geçmişe sahip olan kurumumuz sağlık sektörünün köklü kuruluşlarının arasına adını yazdırmıştır.

İbni Sina Tıp Merkezi, köklü tecrübesinden edindiği birikimleri ile sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve gelişiyor. Bizler için en önemli şey; danışan ve hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine katkı sağlamaktır. İşte tam da bu amaçla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın ve yorulmadan çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”

shape
Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

Gerek hizmet gerekse çalışanların ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla her zaman gidebileceğim ve tavsiye edebileceğim bir yer.

Gökhan Aydın
- Satış temsilcisi
testimonial

Sevgili diş doktorum arkadaşım Bülent Hocam sen nereye ben oraya????

Yasemin Çay
- Ev hanımı
testimonial

Tüm yakınlarım ve kendim için ne zaman bir sıkıntı olsa hiç başka yer düşünmem.İyi ki varsın ibni sina????

Fatih Arslan
- Serbest
testimonial

Bir akraba ziyaretinde bebğimiz ateşlendiğinde apar topar geldik.daha kapıdan girdiğimiz anda tüm personelin ilgisi hastanenin temizliği insanın evi gibi.

Tugba Arslan
- Ev Hanımı
testimonial

Sık sık ailemizin iki yaşlı ferdini muayeneye getiriyoruz, her seferinde iyi hizmet alıyoruz çevremize tavsiye ettiğimiz bir kurum. Çalışanlarına minnettarız.

Abdurrahman Şaroğlu
- Memur
testimonial

Merhabalar, Tıp Merkezine geldiğimizde ki ilgi ve alakanızdan dolayı hastalarınıza yakınlıklarınızdan dolayı çok teşekkür ederim ayrıca hijyen şartlarına uyduğunuz için ve diş hekimlerinizden tutun da sağlık çalışanlarınızla ve hekimlerinizle olan bütün ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dilerim.

Kadir Enes İşler
- Teknisyen
testimonial

Merhabalar, Tıp merkezinize geldiğimiz de çalışanlarınızın güler yüzlerinden ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Hijyene ve temizliğe de dikkat ettiğiniz için ayrıca teşekkür eder doktorlarımızın ilgi ve alakamızdan memnun olduğumuzu da belirtirim.

Rukiye Deniz
- Ev Hanımı
testimonial

Merhabalar, sağlık çalışanlarınızdan Allah razı olsun. Hepsi güler yüzlü geldiğimiz zaman hepsi bize yardımcı oluyorlar. Böyle bir ekibiniz olduğu için çok şanslısınız. Doktorlarınıza da çok teşekkür ediyorum. Her biri ayrı ayrı çok iyi insanlar sağlıklı günler dilerim.

Sabire İşler
- Ev hanımı
testimonial

Her daim güler yüzlü, son derece ilgililer. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Beyza sarı
- Ögrenci
testimonial

kurumunuzun beslenme ve diyetetik bolumune agustos basından beri devam etmekteyim, yollarımızın kesısmesı ıle kendım ve ozellikle kurumunuz icin buyuk bir sans oldugunu dusundugum Ezgi hanım ile alakalı gec de olsa bir kac yorum yapmak isterim.ıletısımı cok kuvvetlı, verımlı, gercekten ısını ısteyerek ve sıze uyum saglayarak yapan , devamlı ırtıbatta kalmaya calısan dunyalar tatlısı bır dıyetısyendır.benım gıbı calısma sartlarını bahane eden , gundelık yasamdakı ''tatlı '' tatsızlıklardan :) vazgecemeyen bırıne bıle bu sure zarfında yaklasık 13,5 kg kaybı yasatan guzel hekımımız. sistemiz bana kendı mucızemı yasattı, ınsan kontrol surecının bıtmesıne , sona yaklasmasına uzulur mu, ezgı hanım dıyetısyenınız olursa uzuluyorsunuz :) dogru bıldıgımız yanlısları ne oldugunu gosteren , kacamakları nasıl toparlayacagımızı bıze tek tek anlatan guzel dıyetısyenımıze cok cok tesekkurler :)

GİZEM ERGÜN
- Chief Sales & Marketing Offıcer
testimonial
Yukarı Çık