Telefon
WhatsApp

BİZ KİMİZ?

shape
BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

İbni  Sina Tıp Merkezi,  uzman doktorları, seçkin değişmeyen istikrarlı kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  ile etik ilkeler ışığında, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlık sektöründe 20 yıldır güvenin, ilginin ve gelişimin adresidir.20 yıllık parlak bir geçmişe sahip olan kurumumuz sağlık sektörünün köklü kuruluşlarının arasına adını yazdırmıştır.

İbni Sina Tıp Merkezi, köklü tecrübesinden edindiği birikimleri ile sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve gelişiyor. Bizler için en önemli şey; danışan ve hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine katkı sağlamaktır. İşte tam da bu amaçla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın ve yorulmadan çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”

shape
Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

Hastane çok iyi doktorlar çok iyi çalışanlar çok iyi teşekkürler

Ülkem kemerci Can
- Ev hanımı
testimonial

Çevrede bulunan en hijyenik ve düzgün yerlerden birisi. Doktorlar ve diğer sağlık çalışanları ilgili alakalı ve işinin en iyisini yapmaya çalışan insanlar. Ben gayet memnun kaldım.

Ahmet Yurga
- Depo şefi
testimonial

İbni Sina Tıp Merkezi , her branşında başarılı hekimler ve asistanlar ile öncelik insan sağlığına verip, kaliteli ve personel olarak güler yüzlü hizmet veren nadir sağlık kurumlarından olduğu için öncelikle doktorlarla, asistanlara ve diğer hizmet personellerine teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Ayrıca belirtmem gerekirse diş bölümündeki doktorlar ne kadar kaliteli, profesyonel ve işlerini titizlikle, güler yüzle yaptıkları ve göstermiş oldukları ilgili alaka için öncelikle Deha beye ve asistanı Elif hanıma teşekkür ederim. sağlıklı günler dilerim...

Emre Koç
- Muhasebe Finans Sorumlusu
testimonial

Hijyene fazlasıyla dikkat ediliyor özellkle şu süreçte bunun önemi büyük. Güler yüzlü ve ilgili ekiplerine, özellikle sinem hemşireye teşekkürler herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ????????

Aysenur çalışkan
-
testimonial

Güleryüz’le ekipleriyle hijyenik ve samimi bir ortamla hastalarına hizmet veriyorlar.kesinlikle tavsiye ederim

Koray ülkü
- Gemi adamı
testimonial

İyi bir hastane memnun kaldık.

Mahmut Eren Bıçak
- Öğrenci
testimonial

Kurumunuzdan aldığımız hizmetlerin hepsinden çok memnun kaldım. Özellikle Diyetisyen Ezgi hanıma hem kendim geldim hemde bir çok tanıdığımı yönlendirdim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Elvan Çavuşoğlu
- Muhasebe
testimonial

Bu akşam kolu kırılan yakınımı ibni sinaya getirdim, yardımları ve ilgisinden dolayı tüm acil ekibine ve nöbetçi radyoloji teknisyenine çok teşekkür ederim.

Samet Karaağaç
- Bankacı
testimonial

Maltepe bölgesinin en iyi sağlık kuruluşu İbni Sina diyebilirim. Güleryüzlü, profesyonel sağlık ekibi sayesinde kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. İyiki varsınız.

Şevket Bektaş
- Öğretmen
testimonial

Zümrütevlerde oturuyorum, her hastalandığımda kendimi İbni Sina’da buluyorum. Hastane fobimi İbni Sina’da aştım. Güleryüzlü personelininize ve alanında çok başarılı sağlık ekibinize teşekkür ederim.

Töre Can Celel
- Turizm
testimonial
Yukarı Çık